epood.mediq.ee

Mediq Eesti OÜ

Meie uuenenud kodulehelt leiate teavet ettevõtte, töötajate ja pakutavate toodete kohta.

Toodete info leiate pealkirja „Tooted“ alt. Haiglatarvete all avaneb rippmenüü tootegruppidega, suuremate gruppide puhul on tooted jagatud alamgruppideks. Klikkides vastavale grupile, avaneb keskmises aknas toodete loetelu. Toote info avaneb, kui klikite toote nimel. Paljud tooted on veel kodulehele sisestamata, kuid täiendame seda nimekirja jooksvalt.

Laboritarvete kohta saate infot vastava menüüriba alt. Sealt leiate meie laboritoodete kataloogi, kus on väljas enamik tooteid, paljud neist on varustatud ka piltidega. Tooted leiate kataloogist hõlpsalt sisukorra abil. Sisukord on aktiivne ja klikkides Teid huvitavale tootele või tootegrupile, avaneb kataloogis vastav lehekülg. Kataloogis on võimalik edasi-tagasi liikuda hiire või nooleklahvide abil.

Kõikide Mediq Eesti poolt pakutavate toodete infot me kodulehel kahjuks kajastada ei saa. Kui soovite täielikku ülevaadet pakutavate toodete nimekirjast koos hindadega, soovitame Teil registreeruda professionaalidele ehk äriklientidele mõeldud veebipoe kasutajaks.

Peagi on plaanis avada ka veebipood erakliendile, kus soovime pakkuda valikut haavaravi- ja inkontinentsi toodetest ning meditsiinilistest abivahenditest. Selle veebipoe kaudu hakkame pakkuma ka rinnaga toitvatele emadele mõeldud imetamise abivahendeid.

Ootame Teie tagasisidet nii kodulehe, toodete kui ka teeninduse kohta. Tagasisidet saab anda menüüriba „Kontakt“ alt.

Meeldivat koostööd soovides

Aare Järvelaid

Tegevjuht

Mediq Eesti OÜ

_

Koostööpartnerid